EU4Journalists.eu is currently not updated. We hope to be back soon.

eu4journalists

select your language

Vítame Vás

Vítame Vás

Vítame Vás na webovej stránke EU4Journalists. Našim prvoradým cieľom je uľahčiť život novinárom, pokrývajúcim tému Európskej únie, bez ohľadu na to, či sú v Bruseli alebo niekde inde.

Veríme, že našim návštevníkom poskytneme základné detaily a podstatné informácie o spôsobe, akým EU pracuje, o jej hlavných aktéroch, inštitúciách a strategických zámeroch. Pokúšame sa splniť tento cieľ s minimálnym využitím žargónu.

Stránka EU4Journalists je zvlášť vhodným štartovacím bodom pre tých novinárov, ktorí v zhone pokrývajú im neznáme oblasti.

Jednotlivé časti našej stránky dávajú solídny základ o špecifických strategických oblastiach a odkazy uvedené na stránke Vás nasmerujú na nájdenie najnovších správ o vývoji. Časť základných informácií EU Basics vysvetľuje ako aparát EU pracuje, napríklad po tom, čo Komisia predloží návrh novej časti európskej legislatívy. Sekcia Contact Guide Vás nasmeruje na ľudí, ktorí Vám poskytnú detailnejšie informácie a prípadne i citácie, podľa požiadavky.

Stránka EU4Journalists bude stále vo vývoji. Nové prvky sa budú pridávať a staré odnímať. Privítame Vaše podnety a komentáre k tomu, ako zlepšiť našu stránku.

Anne Autio
Hlavný redaktora, EU4Journalists

Quick-jump to other chapters in this dossier :

back to top